Baby centrum V Zahradě
SOUKROMÁ ŠKOLKA A JESLE
již 15. rok v Újezdě nad Lesy

Jaké novinky jsme pro Vás připravili?

V dnešní uspěchané a přetechnizované době si téměř všichni začínáme uvědomovat význam a hodnotu přírody a kontaktu s ní. Začínáme se více zajímat o zdravý životní styl pro naši fyzickou i psychickou pohodu. A právě lásku k přírodě, její ochranu, vztah k pohybu i zájem o kvalitnější stravu chceme formou různých aktivit a her probouzet i v našich (Vašich) dětech. K tomu nám pomůže pár nových zvířecích kamarádů, o které se děti budou starat, vlastní zahrádka, kde si budeme  pěstovat svoje rostlinky, po ránu se naučíme zdravit slunce a další prospěšné cviky z dětské jógy, častěji budeme podnikat výlety, sportovní hry, při výtvarných aktivitách budeme více používat přírodní materiály, společně budeme připravovat zdravé svačinky, naučíme se třídit a zpracovávat odpad, zapojíme se do různých soutěží s ekologickou tématikou... Nadále budeme zapojeni v programu Zdravá pětka a Zdravá abeceda.
Babycentrum V zahradě se umístilo na 3.místě v Žebříčku nejlépe hodnocených soukromých mateřských škol v Praze za rok 2014. DĚKUJEME!

Víte že...

ZÁPIS NA 2020/2021

Zápis na nový školni rok 2020/2021 právě probíhá !!!

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 
16. 6. 2020, 24. 6. 2020, 15 - 18 HOD.

Přijďte k nám do Baby centra a zeptejte se na všechno, co Vás zajímá! Děti můžete vzít s sebou:)

Pokud se Vám termíny nehodí, domluvte si individuální termín telefonicky či mailem.

CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM

Zapojili jsme se do projektu Česko čte dětem. Čteme dětem vždy alespoň 20 minut. Také zařazujeme do denního programu i větší akce, kdy si děti přinesou svoji oblíbenou knihu a z každé kousek přečteme.

Přečtěte si více

Spolupracujeme s lékárnou BENU

Aktuality

PRÁZDNINOVÉ LÉTO VE ŠKOLCE pro děti 2 - 6 let

20. 6. 2020

Jako každé prázdniny i letos jsme pro naše nejmenší děti připravili pestrý program. 

Docházku na prázdniny si zvolte dle Vašich potřeb: 

1. celotýdenní docházka dle jednotlivých tématických týdnu (program zde)
2. podle zvolených počtů vstupů na daný měsíc (ceník zde)
3. jednorázově vstupy 650/750/850 Kč

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ A ZÁPIS NA 2020/2021

3. 6. 2020

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2020 PRO DĚTI 5-12 LET

19. 1. 2020

Více informací  zde

archív


SLAVÍME 15 LET !!!

 

Nechce se tomu věřit, ale letos vstupuje naše školka už do svého 15. školní roku! Děkujeme Vám, že nám stále projevujete důvěru a umožňujete nám být pro děti kamarády a zároveň i pomocníky a průvodci při získávání prvních zkušeností v kolektivu, nových znalostí a dovedností, navazování přátelství.

Od zahájení 1. září 2005 naším centrem prošlo více než 550 dětí z Újezda nad Lesy a blízkého okolí. Je to obrovská zodpovědnost a my jsme si jí vědomi. V našem Babycentru V zahradě již 15 let sázíme do dětiček semínka výchovy a vzdělání, štěstí a lásky. Věříme, že vyklíčí a pomohou dětem vyrůst v silné, zdravé a duševně bohaté osobnosti.