Úvodní stránka » Aktuality

Aktuality

29.9.2017 ZAVŘENO!

Dovolujeme si Vás informovat, že v pátek 29. 9. 2017 bude BC Vzahradě uzavřené

26.9.2017 | Rubrika: Aktuality

Celoroční projekt - POZNÁVÁME PŘÍRODU

Pro tento školní rok jsme si pro děti připravili novy celoroční projekt  POZNÁVÁME PŘÍRODU A ZVÍŘÁTKA ZVLÁŠŤ. Každý měsíc se zaměříme v aktivitách na různé druhy zvířat a budeme je společně s dětmi poznávat, malovat, hladit, krmit, prostě se budeme snažit o nich zjistit co nejvíce. Samozřejmě se i vydáme společně na různé výlety spojené s poznáváním zvířátek a přírody vůbec. Nebudou chybět i jiné aktivity spojené s poznáváním přírody, jako její ochrana, třídění odpadu
a také si budeme v průběhu celého roku vyrábět herbář a zavítáme tak i do rostlinné říše.

25.9.2017 | Rubrika: Aktuality

Akce na 1. pololeti 2017/2018

Připravili jsme pro děti nové akce na 1. pololetí 2017/2018. Akce se konají vždy v ten daný den cca od 9h – 11h a jsou určené pro všechny děti, které i v ten daný den nechodí. /Již v říjnu nás čekaji domácí zvířátka v rámci celoročního projektu, barevná olympiáda či strašidýlkový bál. Více najdete na  https://www.vzahrade.cz/inpage/plan-akci

25.9.2017 | Rubrika: Aktuality

Prázdniny 2017

Prázdniny jsou v plném proudu a my už jsme s malými i velkými dětmi zvladli být nejen na zálesáckém táboře, ale i se pomocí stroje času přemístit do davné minulosti, všichni jsme si zahráli na Indiány a taká jsme poprvé uspořádali opravdové výtvarné vernisáže. Teď právě cestujeme z pohádky do pohádky a příští týden nás čekají zviřátka a týden plný her. Pokud se chcete podívat, jak nam to slušelo, navštivte naší fotogalerii ZDE

17.8.2017 | Rubrika: Aktuality

Příměstské tábory 2017 pro školní i předškolní děti

I tento rok zveme všechny děti, které budou o prázdninách v Praze a chtějí zažít dobrodružství v přírodě s partou kamarádů, na naše příměstské tábory. Vedle tradičního Zálesáka, tentokrát se zlatokopeckou tématikou, nově i indiánský a sportovní tábor. Registrace na nasem mailu,  více informací pro malé děti zde a pro školní děti zde

23.4.2017 | Rubrika: Aktuality

Slavíme MDŽ!

I když už se MDŽ moc neslaví, my se rozhodli, že dětem tenhle svátek trochu připomeneme. Povídali jsme si o tom, jak je hezké, když je muž k ženě galantní, a vyzkoušeli jsme si to "na vlastní kůži". Dneska totiž naši chlapečci byli galantní k holčičkám - otevírali jim dveře, pomáhali do bundy, nosili tašku, obsluhovali při obědě... a nakonec také popřáli s kytičkou a pusinkou:-)
A protože kytičky venku ještě nekvetou, vyrobili jsme si vlastní a dáme jí mamince za to, jak je na nás hodná a co všechno pro nás dělá. Všechno nejlepší!

8.3.2017 | Rubrika: Aktuality

PF2017

24.12.2016 | Rubrika: Aktuality

Středy patří koníkům

Už jsme si zvykli, že ve středu k nám do školky přicházejí koníci, abychom si je pohladili, nakrmili je, a ti nejodvážnější se i svezli. A když bude pršet? Nebojte, o zvířecí návštěvu nepřijdete. Koťátka, želvičky, štěňátko... ve středu dopoledne prostě ve školce žádný milovník zvířat nesmí chybět:-))

24.10.2016 | Rubrika: Aktuality

Haloween ve školce

A už se to blíží! 31.10. se k nám do školky sletí čarodejnice, strašidla, kostry, upíři... ale nikdo se bát nemusí:-)) Budou to jen masky a až si zahrajeme, zase je odložíme. Ale kdo si přijde místo našich tetiček? nechte se překvapit a všichni dorazte! Bude přece Haloween!!!

24.10.2016 | Rubrika: Aktuality

Denní aktivity

V říjnu už školka poběží podle pravidelného denního programu. Můžete se těšit na dopolední angličtinku s Maruškou, výtvarné dílničky či sportovní hry, ale i novinky: pravidelné středeční projížďky na konících či malé kuchtíky. Tyto aktivity jsou pro děti s předplacenou (u odpoledních aktivit celodenní) docházkou v daný den zdarma. 

22.9.2016 | Rubrika: Aktuality

26.9. Výlet do okolí školky

Září je skoro za námi, školku už známe, zahradu taky, a tak je načase prozkoumat naše okolí:-) Předpověď počasí slibuje teplo a slunečno, tak jen pohodlné boty, dlouhý rukáv, něco na hlavičku a batůžek s pitíčkem na záda a vyrážíme na průzkum!

22.9.2016 | Rubrika: Aktuality

30.9. je u nás DRAKIÁDA

Milé děti,

příští týden se ve školce pokusíme vyrobit opravdického draka! Ale nebojte, bude jen z papíru a kdo ví, jestli vůbec bude umět létat:-)) Každopádně jednoho velkého létacího máme a pokud i vy doma draka máte, můžete si ho vzít s sebou a vyzkoušíme, který poletí nejvýš:-) Těšíme se!

22.9.2016 | Rubrika: Aktuality

Vítejte v novém školním roce

Milé děti, milí rodiče,

rádi bychom Vás přivítali v novém školním roce 2016/2017. Je to již naš 12. školní rok a za tuto dobu jsme v naší školce přivítali více než 450 dětí z Újezda nad lesy a okolí. I letos otevíráme dvě odělení, a to odělení Jesliček pro děti do 2,5 let a odělení Školky pro děti od 2,5 - 6 let. Máme opět pro Vás připravený bohatý program plný zábavy, vzdělání a sportu. Těšíme se na Vás.

13.9.2016 | Rubrika: Aktuality

Čarodějnice v BC

Poslední dubnový den se všude připravují ohně na "upalování čarodejnic". U nás naštěstí žádný oheň zapálen nebyl, i když se na jednom místě sešel čarodejnic i čarodějů docela velký počet. Místo ohně proběhl pořádný kouzelnický tanec, módní přehlídka a nezapomněli jsme ani na rautík i s čarovným nápojem z máty ze zahrádky čarodějky Marušky. Jelikož se to všude hemžilo i pavouky, hady, kočkami a netopýry, už se těšíme v pondělí zase na naše odčarované dětičky:-)

1.5.2016 | Rubrika: Aktuality

Malí zahradníci

Jaro je tady a my jsme vytáhli kolečka, lopatky, hrabičky, konvičky a hlavně semínka a pustili se do práce. Zatím se nám tedy moc nezdá, že by z těch malých teček vyrostla mrkvička nebo ze suchého hrášku spousta dobroučkých zelených, ale tety nám přece nikdy nelžou...Emotikona smile My ale pro jistotu budeme každý den kontrolovat, jestli nám sluníčko a déšť skutečně vytáhnou ze země rostlinky a na nich chutnou zeleninku. A jestli se to povede, tak už se moc těšíme, jak si na té naší zelenince pochutnáme, ňam:-))

25.4.2016 | Rubrika: Aktuality

Otevírání studánek

Už příští týden začíná jaro! I když máme rádi sníh, bobování, sněhuláky... už se nemůžeme dočkat jara. Takže hned první jarní den vyrážíme do lesa, abychom přivítali jaro otevřením lesní studánky. Nezapomeňte dát dětem vhodnou obuv a oblečení a do 9.00 sraz v Babycentru.

16.3.2016 | Rubrika: Aktuality

My chceme být Indiáni!!!

Když jsme si v rámci projektu Poznáváme svět povídali o Americe, napadlo nás, že si jeden den můžeme na původní obyvatele Ameriky zahrát. Čelenky, válečné kresby na obličeji a hlavně hlasitý pokřik a tancování ... tak tohle by nás bavilo každý den:-)) A pstt... ale i pro větší sourozence už na léto připravujeme indiánský příměstský tábor... brzy zveřejníme další info

16.3.2016 | Rubrika: Aktuality

plán akcí na 2. pololetí

I ve 2. pololetí nás čeká spousta zajímavých akcí : africká muzikoterapie, velikonoční rej, dopravní den, sportovní olympiáda, sázení zeleninky, návštěva zvířátek... vše najdete v Plánu akcí. A nezapomínáme ani na rodiče - kromě vystoupení dětí se můžete těšit i na sportovní odpoledne, kde se i vy trochu zapotíte:-))

16.2.2016 | Rubrika: Aktuality

Africký hudebník v BC

Zahájení naší velké půlroční "plavby" v rámci projektu Poznáváme svět jsme odstartovali v Africe. A že nezůstaneme jen u teorie je snad jasné:-) Dnes děti navštívil africký hudebník a i když byl uvítán se značnou nedůvěrou, nakonec se děti rozezpívaly a roztančily na zvuk afrických rytmů. I když - pravda - některé děti raději zůstaly v bezpečném odstupu:-))

2.2.2016 | Rubrika: Aktuality

Poznáváme svět

Ve 2. pololetí budeme kromě jiného poznávat s dětmi svět. Cílem projektu je seznámit děti s jednotlivými kontinenty a dozvědět se o nich něco zajímavého. Postupně se podíváme do Afriky, Ameriky, Asie, Austrálie a skončíme v Evropě. Představíme si původní obyvatele, ochutnáme  místní pokrmy, dozvíme se, jaká kde žijí zvířátka a čekají nás také hry, soutěže a další zábavné akce. Uvítáme pohledy z Vašich cest!

27.1.2016 | Rubrika: Aktuality

PF 2016

20.12.2015 | Rubrika: Aktuality

Mikuláš

I naše dětičky navštívil Mikuláš, anděl a čert. Ale protože děti zlobí jen občas a úplně maličko, i čertík byl maličký. Většina dětí se vůbec nebála a ještě řekla několik básniček. A za to samozřejmě následovala sladká odměna:)

6.12.2015 | Rubrika: Aktuality

Charitativní sbírka oblečení a hraček pro štěrboholský Klokánek

Jako každoročně i tento rok před vánocemi organizujeme sbírku pro děti ze štěrboholského Klokánku. Pokud máte nějaké nepotřebné dětské oblečení všech velikostí, příp. hračky či jiné potřeby pro děti, doneste je k nám do BC, před vánocemi je dopravíme do Klokánku. Děkujeme:)

1.12.2015 | Rubrika: Aktuality

Barevný podzim

Krásné podzimní dny nás lákají ven. Užíváme si naší útulnou zahradu a vyrážíme i do blízkého lesa. Dnes jsme se třeba vydováděli v lesním hřišti. A také jsme sesbírali spoustu přírodnin, ze kterých si vytvoříme svůj vlastní les.

12.11.2015 | Rubrika: Aktuality

Jak koťátko zapomnělo mňoukat

Ne děti, nebojte se, žádné koťátko mňoukat nezapomnělo, to k nám jen přijelo naše oblíbené divadélko. Děti, které dorazily, se výborně bavily, protože jako vždy nebyla nouze o písničky ani zábavu:-)

10.11.2015 | Rubrika: Aktuality

Říjen byl ve znamení barev

Po seznamovacím září nás říjen s podtitulem podzimní hrátky vytáhl do podzimní přírody. A že se letos skutečně krásně vybarvil:-) A proto jsme se barvičkám věnovali intenzivně. Zaměřili jsme se i na poznávání ovoce a zeleniny, a také jsme se leccos dozvěděli o tom, jak si chránit zdraví před různými bacily, které na nás v tomto období můžou útočit. A jelikož už víme, že pro utužování zdaví je důležitý sport, věnovali jsme se mu ve zvýšené míře a své dovednosti pak vyzkoušeli při Barevné olympiádě. A barvami hýřil i lehce strašidelný Halloween:-) A pro rozptýlení nejen pánů kluků jsme se v říjnu svezli i opravdickým bagrem. Ale ted' už se těšíme na všechno, co na nás čeká v listopadu.

2.11.2015 | Rubrika: Aktuality

Máme rádi ovoce!

Začal už opravdový podzim a abychom zůstali zdraví, potřebujeme hodně vitamínů. A že jsou vitamíny v ovoci a zelenině, to ví přece každé malé dítě:-)) Minimálně ty z naší školičky. Seznamujeme se s různými více či méně známými druhy a dneska jsme měli možnost je i ochutnat. Děkujeme všem rodičům, kteří nás zásobili, a umožnili nám tak vyrobit si opravdový multivitamínový džusík. A že nám to chutnalo je snad každému jasné:-)) Fotky z akce ve fotogalerii

8.10.2015 | Rubrika: Aktuality

Výlet za lesními skřítky

Milé děti, 

je tu podzim, padá listí, a to je to pravé pro malé lesní skřítky. Myslíte, že neexistují? Tak uvidíme, každopádně je zkusíme hledat. A pokud žádného zítra nenajdeme, alespoň jim postavíme domečky a třeba se v některém nějakému skřítkovi zalíbí:-) Tak už zítra! teplé oblečení a pohodlné botičky na sebe.

6.10.2015 | Rubrika: Aktuality

28.9.2015 je zavřeno

Vážení rodiče, upozorňujeme Vás, že v pondělí 28.9.2015 je z důvodu státního svátku zavřeno i naše Babycentrum V zahradě

25.9.2015 | Rubrika: Aktuality

30.9. je u nás DRAKIÁDA

Milé děti,

příští týden si ve školce vyrobíme draky a ve středu dopoledne je půjdeme vyzkoušet na blízkou louku. Pokud doma draka máte, můžete si ho vzít s sebou a vyzkoušíme, který poletí nejvýš:-) Těšíme se!

25.9.2015 | Rubrika: Aktuality

Kroužky na 1.pololetí

I v tomto pololetí nabízíme dětem odpolední zájmové kroužky, přesný rozvrh naleznete v sekci Odpolední kroužky. Pro děti s celodenní docházkou v daný den zdarma.

15.9.2015 | Rubrika: Aktuality

Nový plán akcí září - prosinec

Výlet za skřítky, svezení bagrem, karneval, divadélko, Mikuláš a spousta dalších akcí čeká naše děti ještě v tomto kalendářním roce roce. Detailní informace najdete v Plánu akcí

15.9.2015 | Rubrika: Aktuality

Velká plavba začíná

AHÓJ děti, už příští pondělí začíná naše velká plavba kolem světa! Poté, co si vyrobíme loď a obstaráme vše, co správní námořníci k plavbě potřebují, vydáme se do všech světadílů, abychom poznali jejich obyvatele, zvířata, zvyky, typická jídla a zažili spoustu legrace a dobrodružství. Tak nezapomeňte - pruhovaná trika, pistole (samozřejmě vodní) k boji proti pirátům a plavba začíná. A abychom si na konci prázdnin vzpomněli, kde jsme byli a co jsme tam zažili, budem všechno zaznamenávat na mapu a psát do lodního deníku. PLAVBĚ ZDAR!

22.6.2015 | Rubrika: Aktuality

Jsme 3. v Praze!:-)

Babycentrum V zahradě se umístilo na 3.místě v Žebříčku nejlépe hodnocených soukromých mateřských škol v Praze za rok 2014. DĚKUJEME!

14.1.2015 | Rubrika: Aktuality

Závěrečná besídka

Milí rodiče i prarodiče, nezapomeňte že již zítra se sejdeme v 15.30 na zahradě školky, aby Vám Vaše dětičky předvedly, co se u nás za rok naučily:-) Doufejte s námi, že nás počasí jako každý rok podrží, a přijďte podpořit svoje ratolesti. Cukrářské či jiné chutné výtvory maminek vítány:-)

15.6.2015 | Rubrika: Aktuality

Slavili jsme den dětí:-)

Jak lépe slavit den dětí než tím, co mají děti rády? A tak jsme se jich rovnou zeptaly... "rád/a si hraju, běhám, jím, mám rád/a zvířátka, směju se... takže jsme vzali od každého něco a výsledek se snad podařil:-))

1.6.2015 | Rubrika: Aktuality

Zveme Vás na nedělní sportovní odpoledne pro rodiče s dětmi!

Začátek: 15:00
Start a cíl: Babycentrum V zahradě
Trasa: 3,33km:-) - bude značena fáborky
S sebou: kola, kočárky, koloběžky, odrážedla ... nebo pěšky Nezapomeňte: batůžek s pitím, dobrou obuv, nastříkat se proti klíšťatum (i když do žádneho houští Vás nepošleme:-)
Čeká Vás cesta s několika kontrolami, na kterých děti prokážou svou zdatnost i nabyté znalosti. Samozřejmě starší sourozenci a rodiče můžou trochu pomáhat:-)) Za každou zvládnutou kontrolu ziskáte razítko a v cíli pak čeká malá odměna a pamětní diplom.
Pro účastníky bude připraveno malé pohoštění, případné vlastní výtvory vítány:-) Těšíme se:-)

22.5.2015 | Rubrika: Aktuality

Čarodejnická noc v BC

Všichni odvážní kluci a holčičky pozor! Poslední dubnový den přilétají čarodejnice a my si na ně ve školce počíháme. Sejdeme se v 18.00 a čeká nás spousta her, soutěží, hledání pokladu, čarodějnického kuchtění i tajemné pohádky před spinkáním. Ale bát se určitě nebudeme:-)) Masky s sebou!

9.4.2015 | Rubrika: Aktuality

Beseda s Editou Plickovou

Všechny děti a případně i rodiče zveme na besedu s ilustrátorkou dětských knížek paní Editou Plickovou, která proběhne ve středu 8.4. dopoledne v BC v rámci projektu Celé Česko čte dětem. Nezapomeňte přinést knížky s ilustracemi této milé dámy k jejich podpisu:-)

1.4.2015 | Rubrika: Aktuality

Prázdniny v BC

Prázdniny se blíží a děti už se na ně moc těší! A my taky:-) Připravili jsme jako vždy program pro malé i pro starší kamarády. Nejmenší děti vyplují na dobrodružnou plavbu kolem světa a cestou poznají různé země, zvyky, ale zažijí i mnohá dobrodružství. Pro všechny, kdo si koupí prázdninovou permanentku do konce května platí 10% sleva!!! Větší děti se můžou zúčastnit některých z připravovaných tématických příměstských táborů (zálesák, geocashing, chytré hlavičky, detektiv vrťapka). Těšíme se!

27.5.2015 | Rubrika: Aktuality

Blíží se velikonoce...

Takže pomlázky máme, barevná vajíčka, napečené jidáše, nazdobené perníčky, koledy umíme, víme jak zařídit, aby nás vyšlehání nebolelo... takže už jen aby to počasí se umoudřilo a Velikonoce můžou přijít:-)

1.4.2015 | Rubrika: Aktuality

Bylo u nás divadlo

Blíží se velikonoce a tak je třeba připomenout si tradice, které se k nim vážou. A právě proto nás navštívily známé pohádkové postavičky Káťa a Škubánek! Vysvětlili nám, jak se dělá pomlázka, jak si ochránit zadní část těla proti vyšlehání, proč se peče a jak se jí mazanec a společně jsme i Kátě pomohli ozdobit vajíčka. A že u toho byla spousta legrace je patrné z fotek:-)

19.3.2015 | Rubrika: Aktuality

Kroužky na 2. pololetí

Od 16.2. mohou děti opět navštěvovat oblíbené kroužky. A kromě již stálých pohybovek, rytmiky a angličtinky nabízíme také NOVINKY! Chytré hlavičky, při kterých budou děti rozvíjet svou inteligenci, Šikovné ručičky pro nácvik grafomotoriky a v pátek Zumba pro nejmenší prostě pro radost z hudby a pohybu. Těšíme se!:)

9.2.2015 | Rubrika: Aktuality

Masopustní průvod

Už v úterý vyráží náš masopustní průvod do ulic:-) Během Masopustu se lidé pořádně najedli, protože pak je čekal 40denní půst. My sice v následujících dnech hladovět nebudeme, ale i tak Masopust začneme rautíkem:-) A přesně v půl 10 vyrazí do ulic průvod masek - vždycky se těšíme, co vy, maminky, vymyslíte:-)) 

14.2.2015 | Rubrika: Aktuality

Výlet do lesa za zvířátky

Tak jsme se dočkali konečně také trochy sněhu a mrazu:-) Pro děti je to radost ze zimy, pro zvířátka v přírodě starost o obživu. Proto ve středu půjdeme do lesa a trochu jim s tím pomůžeme:-) Z domova můžete přinést lojové koule, semínka, oříšky, kaštany, žaludy, ovoce, zeleninu,... 

9.2.2015 | Rubrika: Aktuality

Zimní olympiáda

I když účast na naší zimní olympiádě byla z důvodu viróz letos slabší a ani počasí nám příliš nepomohla, s dětmi které dorazily jsme si zasoutěžili. A v duchu hesla není důležité zvítězit ale zúčastnit se, jsme si s kamarády udělali překážkovou dráhu a všichni jsme se zúčastnili jejího zdolávání. Věříme že si to v létě na dalším olympijském klání vynahradíme!

20.1.2015 | Rubrika: Aktuality

Pyžamkový den

Tuto středu se rodiče po ránu nemuseli zdržovat převlékáním svých dětiček - ve školce byl totiž pyžamkový den! Děti si zacvičily s polštářky, pak si jeden také vymalovaly, následovala promenáda v pyžamkách a představení oblíbeného plyšáčka a nakonec i malá diskotéka. K tomu raut s dobrůtkami (samozřejmě zdravými) no a po obědě pohádka - taky byste si to s dětmi vyměnili?:-) Fotografie jako vždy ve fotogalerii

12.1.2015 | Rubrika: Aktuality

Nový plán akcí leden - červen

Co naše děti čeká v tomto půlroce? Hned v lednu se můžeme těšit na Pyžamkový den, zimní olympiádu a taky krmení zvířátek z lesa. Plán akcí na http://www.vzahrade.cz/inpage/plan-akci/

11.1.2015 | Rubrika: Aktuality

Byl u nás Mikuláš

I do naší školičky zavítal v pátek Mikuláš se svou skupinou. Když ale slyšeli a viděli, jak krásnou si děti připravily besídku, dojatý byl i čert. Jelikož k nám chodí samé hodné děti, nejen že si od nás čerti nikoho neodnesli, ale naopak nám přinesli spoustu dobrůtek. A děti se s nimi dokonce i chtěly vyfotit:-)

10.12.2014 | Rubrika: Aktuality

Charitativní sbírka pro Klokánek

Jako každoročně pořádáme sbírku oblečení, hraček a dalších potřeb pro děti ze štěrboholského Klokánku. Kdo má zájem, může nám věci dovézt do školky do 17.12. a pokud bude mít čas, přijít v tento den i na čaj o páté. Vzorky cukroví vítány:-)

10.12.2014 | Rubrika: Aktuality

Víte že...

ZÁPIS NA 2017/2018

Zápis na nový školni rok 2017/2018 stále probíhá !!!

Příjmáme děti v průběhu celého kalendářního roku. 

Přijďte k nám do Baby centra a zeptejte se na všechno, co Vás zajímá! Děti můžete vzít s sebou:) Domluvte si individuální termín telefonicky či mailem.

CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM

Zapojili jsme se do projektu Česko čte dětem. Čteme dětem vždy alespoň 20 minut. Také zařazujeme do denního programu i větší akce, kdy si děti přinesou svoji oblíbenou knihu a z každé kousek přečteme.

Přečtěte si více

Aktuality

29.9.2017 ZAVŘENO!

26.9.2017

Dovolujeme si Vás informovat, že v pátek 29. 9. 2017 bude BC Vzahradě uzavřené

Celoroční projekt - POZNÁVÁME PŘÍRODU

25.9.2017

Pro tento školní rok jsme si pro děti připravili novy celoroční projekt  POZNÁVÁME PŘÍRODU A ZVÍŘÁTKA ZVLÁŠŤ. Každý měsíc se zaměříme v aktivitách na různé druhy zvířat a budeme je společně s dětmi poznávat, malovat, hladit, krmit, prostě se budeme snažit o nich zjistit co nejvíce. Samozřejmě se i vydáme společně na různé výlety spojené s poznáváním zvířátek a přírody vůbec. Nebudou chybět i jiné aktivity spojené s poznáváním přírody, jako její ochrana, třídění odpadu
a také si budeme v průběhu celého roku vyrábět herbář a zavítáme tak i do rostlinné říše.

Akce na 1. pololeti 2017/2018

25.9.2017

Připravili jsme pro děti nové akce na 1. pololetí 2017/2018. Akce se konají vždy v ten daný den cca od 9h – 11h a jsou určené pro všechny děti, které i v ten daný den nechodí. /Již v říjnu nás čekaji domácí zvířátka v rámci celoročního projektu, barevná olympiáda či strašidýlkový bál. Více najdete na  https://www.vzahrade.cz/inpage/plan-akci

archiv


SLAVÍME 13 LET !!!

 

Nechce se tomu věřit, ale letos vstupuje naše školka už do svého 13. školní roku! Děkujeme Vám, že nám stále projevujete důvěru a umožňujete nám být pro děti kamarády a zároveň i pomocníky a průvodci při získávání prvních zkušeností v kolektivu, nových znalostí a dovedností, navazování přátelství.

Od zahájení 1. září 2005 naším centrem prošlo více než 500 dětí z Újezda nad Lesy a blízkého okolí. Je to obrovská zodpovědnost a my jsme si jí vědomi. V našem Babycentru V zahradě již 13 let sázíme do dětiček semínka výchovy a vzdělání, štěstí a lásky. Věříme, že vyklíčí a pomohou dětem vyrůst v silné, zdravé a duševně bohaté osobnosti.