Úvodní stránka » Příměstské tábory pro školní děti

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2017 PRO ŠKOLNÍ DĚTI

POJĎTE S NÁMI PROŽÍT OPĚT ÚŽASNÁ DOBRODRUŽSTVÍ!!!

Připravili jsme pro Vaše děti další ročník příměstských táborů, při kterých se děti vydovádí v blízkém lese a načerpají mnoho nových zkušeností a znalostí. Tábory jsou určeny pro malé i větší dobrodruhy s kladným vztahem k přírodě. O zajímavý program se postarají zkušení vedoucí se vzděláním v oboru volnočasových aktivit. Fotografie z minulych ročníků naleznete zde

 

 

10. 7. - 14. 7.                      ZÁLESÁK 1 (7-12let) obsazeno
17. 7. - 21. 7. CESTA ČASEM (5 - 12)
24. 7. – 28. 7. INDIÁNSKÝ TÁBOR (5 - 12)
31. 7. - 4. 8. VÝTVARNÉ ŘÁDĚNÍ (5 - 12)
7. 8. - 11. 8. ZÁLESÁK 2 (7-12) obsazeno
14.8. - 18.8. OUTDOOR SPORT CAMP PRO TEENAGERY
21. 8. - 25. 8. TÝDEN PLNÝ HER (7 - 12)

 

Místo:       Praha - Újezd nad Lesy, zahrada a přilehlé prostory ZŠ Masarykova, Klánovický les

Termín:     8.00 – 17.00 hodin

Počet:       max. 20 dětí

Cena:        2150,- Kč

V ceně je zahrnuto: celodenní program, oběd, pitný režim, odborný dozor, materiály, odměny, pojištění personálu 

Zálesák 1,2

Cílem tábora je rozvoj dovedností z oblasti přírodních, tábornických a rukodělných aktivit. Je určený samostatným, tvořivým, zvídavým dětem, které jsou rády v přírodě. Malí zálesáci budou prostřednictvím her vedeni ke zdravé rivalitě i ke spolupráci a pomoci druhým. Letos na téma „Robinsoniáda“

Vedoucí: Petr "Pedro" Tilz

Petr vystudoval Volnočasové aktivity pro děti a mládež na Pedagogické fakultě v Ústí nad Labem. V současné době pracuje jako školník na ZŠ v Praze 9 - Újezdě nad Lesy, kde vede zálesácký kroužek. S námi spolupracuje 3.rokem. Jeho koníčkem je turistika a další outdoorové aktivity, organizuje vodácké a cyklovýpravy tak, aby se jich účastnily celé rodiny.

Indiánský tábor

Děti budou postupně získávat dovednosti Indiánů a učit se různým věcem pro přežití a lov (střílení z luku, poznávání stop zvěře, orientace v terénu, vyrábění totemu...) a zažijí i dobrodružnou výpravu. Ty odvážnější potom třeba i přenocují v TeePee.

Vedoucí: Karolína Kubenová

Kája je studentkou VŠ pedagogické a spolupracuje s námi 3. rok. Působí jako vedoucí ve skautském oddíle a připravuje program pro děti. Již několik let také jezdí na skautské tábory, kde působí jako oddílová vedoucí. Působí jako animátorka ve společnosti Párty Klokočka, kde připravuje program pro děti na dětských akcích.

 Cesta časem

Pomocí stroje času se společně s ostatními kamarády přeneseme do minulosti a na okamžik si vyzkoušíme život pravěkého člověka, rytíře, krále či královny a určitě i někoho dalšího.

Vedoucí: Karolína Kubenová

Kája je studentkou VŠ pedagogické a spolupracuje s námi 3. rok. Působí jako vedoucí ve skautském oddíle a připravuje program pro děti. Již několik let také jezdí na skautské tábory, kde působí jako oddílová vedoucí. Působí jako animátorka ve společnosti Párty Klokočka, kde připravuje program pro děti na dětských akcích.

 
Výtvarné řádění

Výtvarný tábor je určen pro všechny děti, se zájmem o různé výtvarné techniky. Děti si během pobytu vyzkouší a naučí několik výtvarných technik, budou tvořit samostatně i skupinově. Samozřejmě si také zasportujeme a zahrajeme různé hry. Na závěr se uskuteční velká vernisáž s výstavou všech děl se slavnostním rautem.

Vedoucí: Eva Sovková a Martin Schütz

Eva vystudovala střední uměleckou školu. Několik let pravidelně jezdila do Krkonoš asistovat na dětské tábory. S dětmi ji nejvíce baví kreativní aktivity a společné povídání. Kromě kresby a fotografování je jejím velkým koníčkem i jezdectví a plavání. Již druhým rokem je také vychovatelkou v BC V zahradě.

Martin studuje na škole Michael grafický design. Je to žák malíře a grafika Josefa Dudka, u kterého se zdokonaluje ve všech výtvarných technikách. Ovládá akvarel, uhel, perokresbu, modelovaní, suchý pastel, portrét, zátiší, figuru i krajinu.

 

Týden plný her

Tábor je určen pro všechny děti, co mají rády hry a které absolvovaly alespoň 1. třídu ZŠ. Těšit se můžete na známé deskové hry, logické či vědomostní.  jProtože k létu patří i sluníčko a pohyb, tak se můžete těšit i na spoustu jiných pohybových aktivit v lese i na hřišti. Na závěr bude velký turnaj v některých hrách – pod heslem „není nutné vyhrát, ale zúčastnit se!“ :-)

 Vedoucí: Ivo Procházka

Ivo studuje Vysokou školu zemědělskou, Již pět let  pravidelně jezdí jako oddílový vedoucí na letní dětské tábory do Hryzel. Mezi jeho záliby patří sport, příroda a deskové a logické hry.

Outdoor sport camp

Sportovní tábor je určen všem sportovně a soutěživě naladěným klukům a holkám. Není důležité, zda se sportu věnují závodně, rekreačně nebo málo. Hlavním cílem tábora je dětem ukázat, že volný čas je nejlepší trávit pohybem v partě kamarádů a že je spousta sportů, ve kterých mohou vyniknout a které je mohou bavit.

 

Víte že...

ZÁPIS NA 2017/2018

Zápis na nový školni rok 2017/2018 stále probíhá !!!

Příjmáme děti v průběhu celého kalendářního roku. 

Přijďte k nám do Baby centra a zeptejte se na všechno, co Vás zajímá! Děti můžete vzít s sebou:) Domluvte si individuální termín telefonicky či mailem.

CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM

Zapojili jsme se do projektu Česko čte dětem. Čteme dětem vždy alespoň 20 minut. Také zařazujeme do denního programu i větší akce, kdy si děti přinesou svoji oblíbenou knihu a z každé kousek přečteme.

Přečtěte si více

Aktuality

29.9.2017 ZAVŘENO!

26.9.2017

Dovolujeme si Vás informovat, že v pátek 29. 9. 2017 bude BC Vzahradě uzavřené

Celoroční projekt - POZNÁVÁME PŘÍRODU

25.9.2017

Pro tento školní rok jsme si pro děti připravili novy celoroční projekt  POZNÁVÁME PŘÍRODU A ZVÍŘÁTKA ZVLÁŠŤ. Každý měsíc se zaměříme v aktivitách na různé druhy zvířat a budeme je společně s dětmi poznávat, malovat, hladit, krmit, prostě se budeme snažit o nich zjistit co nejvíce. Samozřejmě se i vydáme společně na různé výlety spojené s poznáváním zvířátek a přírody vůbec. Nebudou chybět i jiné aktivity spojené s poznáváním přírody, jako její ochrana, třídění odpadu
a také si budeme v průběhu celého roku vyrábět herbář a zavítáme tak i do rostlinné říše.

Akce na 1. pololeti 2017/2018

25.9.2017

Připravili jsme pro děti nové akce na 1. pololetí 2017/2018. Akce se konají vždy v ten daný den cca od 9h – 11h a jsou určené pro všechny děti, které i v ten daný den nechodí. /Již v říjnu nás čekaji domácí zvířátka v rámci celoročního projektu, barevná olympiáda či strašidýlkový bál. Více najdete na  https://www.vzahrade.cz/inpage/plan-akci

archiv


SLAVÍME 13 LET !!!

 

Nechce se tomu věřit, ale letos vstupuje naše školka už do svého 13. školní roku! Děkujeme Vám, že nám stále projevujete důvěru a umožňujete nám být pro děti kamarády a zároveň i pomocníky a průvodci při získávání prvních zkušeností v kolektivu, nových znalostí a dovedností, navazování přátelství.

Od zahájení 1. září 2005 naším centrem prošlo více než 500 dětí z Újezda nad Lesy a blízkého okolí. Je to obrovská zodpovědnost a my jsme si jí vědomi. V našem Babycentru V zahradě již 13 let sázíme do dětiček semínka výchovy a vzdělání, štěstí a lásky. Věříme, že vyklíčí a pomohou dětem vyrůst v silné, zdravé a duševně bohaté osobnosti.