Úvodní stránka » Příměstské tábory pro školní děti

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2018 PRO DĚTI 5-12 LET

POJĎTE S NÁMI PROŽÍT OPĚT ÚŽASNÁ DOBRODRUŽSTVÍ!!!

Připravujeme pro Vaše děti další ročník příměstských táborů, při kterých se děti vydovádí v blízkém lese a načerpají mnoho nových zkušeností a znalostí. Tábory jsou určeny pro malé i větší dobrodruhy s kladným vztahem k přírodě. O zajímavý program se postarají zkušení vedoucí se vzděláním v oboru volnočasových aktivit. Fotografie z minulych ročníků naleznete zde

 

 

9. 7. - 13. 7.                       ZÁLESÁK 1 (7-12 let)   OBSAZENO !!!   
16. 7. - 20. 7.  VÝTVARNÉ ŘÁDĚNÍ (5-12 let)
23. 7. – 27. 7.  PIRÁTSKÝ TÁBOR (5-12 let)
30. 7. - 3. 8.  PŘÍRODA KOLEM NÁS (5-12 let) ZRUŠENO!!!
6. 8. - 10. 8.  ZÁLESÁK 2 (7-12 let)
13. 8. - 17. 8.  SPORTOVNÍ HRY (5-12 let) ZRUŠENO!!!
20. 8. - 24. 8.  PEVNOST BOYARD (5-12 let) OBSAZENO !!!
27. 8.- 31. 8.  INDIÁNSKÉ LÉTO (5-12 let)OBSAZENO !!!

 

Místo:       Praha - Újezd nad Lesy, zahrada a přilehlé prostory ZŠ Masarykova, Klánovický les

Termín:     8.00 – 17.00 hodin

Počet:       max. 20 dětí

Cena:        2200,- Kč

V ceně je zahrnuto: celodenní program, oběd, pitný režim, odborný dozor, materiály, odměny, pojištění 

Zálesák

Cílem tábora je rozvoj dovedností z oblasti přírodních, tábornických a rukodělných aktivit. Je určený samostatným, tvořivým, zvídavým dětem, které jsou rády v přírodě. Malí zálesáci budou prostřednictvím her vedeni ke zdravé rivalitě i ke spolupráci a pomoci druhým.

Výtvarné řádění

Výtvarný tábor je určen pro všechny děti, se zájmem o různé výtvarné techniky. Děti si během pobytu vyzkouší a naučí několik výtvarných technik, budou tvořit samostatně i skupinově. Samozřejmě si také zasportujeme a zahrajeme různé hry. Na závěr se uskuteční velká vernisáž s výstavou všech děl se slavnostním rautem.

Pirátský tábor

Pojďte se s námi vydat na dobrodružný Ostrov pokladů! Při dobrodružné cestě se budeme zdokonalovat v námořnických dovednostech (hledání a skládání mapy, vázání uzlů, chytání ryb, (sportovní) zápolení se soupeřem, příprava pirátského pokrmu aj.…) Odměnou bude dosažená hodnost a nalezení pirátského pokladu.

Příroda kolem nás

Máte rádi přírodu a vše co je s ní spojené? Potom přijďte na náš tábor, kde si celý týden budeme hrát, poznávat a objevovat všechny poklady živé i neživé přírody, zkusíme si i vyrobit vlastní výrobky pouze z přírodních materiálů, naučíme se poznávat květiny, zvířata i kameny, vyrobíme si herbář i sbírku „drahokamů“ J

Sportovní tábor

Tábor ocení zejména děti, které rády sportují a soutěží anebo rodiče, které chtějí podpořit vztah dětí k pohybu. Děti si vyzkouší různé druhy sportů, ale také se naučí rozcvičovat, protahovat a relaxovat. Na závěr samozřejmě nebudou chybět letní olympijské hry.

Pevnost Boyard

Tábor je určený pro všechny děti, které mají rády dobrodružství, výzvy a týmovou hru. Budeme společně plnit množství obtížných a dobrodružných úkolů, na jejichž konci bude nalezení klíčů a indicií pro závěrečné získání pokladu. Nebude chybět ani pověstný otec Fura J Tak hurá do Pevnosti Boyard!

Indiánský tábor

Děti budou postupně získávat dovednosti Indiánů a učit se různým věcem pro přežití a lov (střílení z luku, poznávání stop zvěře, orientace v terénu, vyrábění totemu) a zažijí i dobrodružnou výpravu. Ty odvážnější potom třeba i přenocují v TeePee

Víte že...

ZÁPIS NA 2018/2019

Zápis na nový školni rok 2018/2019 stále probíhá !!!

Příjmáme děti v průběhu celého kalendářního roku. 

Přijďte k nám do Baby centra a zeptejte se na všechno, co Vás zajímá! Děti můžete vzít s sebou:) Domluvte si individuální termín telefonicky či mailem.

CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM

Zapojili jsme se do projektu Česko čte dětem. Čteme dětem vždy alespoň 20 minut. Také zařazujeme do denního programu i větší akce, kdy si děti přinesou svoji oblíbenou knihu a z každé kousek přečteme.

Přečtěte si více

Aktuality

Plán akcí na 2. pololetí 2018/2019

16.1.2019

Nový plán akcí na 2. pololetí 2018/2019 naleznete zde

PF 2019

22.12.2018

Přejeme vám krásné prožití vánočních svátku a hodně zdarví, štěstí a lásky v novém roce 2019!

Tým BC V zahradě

Vánoční prázdniny

22.12.2018

BC V zahradě bude v období od 27. 12. 2018 - 4. 1. 2019 zavřené.

Těšíme se na děti v novém roce 7. 1. 2019

archiv


SLAVÍME 14 LET !!!

 

Nechce se tomu věřit, ale letos vstupuje naše školka už do svého 14. školní roku! Děkujeme Vám, že nám stále projevujete důvěru a umožňujete nám být pro děti kamarády a zároveň i pomocníky a průvodci při získávání prvních zkušeností v kolektivu, nových znalostí a dovedností, navazování přátelství.

Od zahájení 1. září 2005 naším centrem prošlo více než 500 dětí z Újezda nad Lesy a blízkého okolí. Je to obrovská zodpovědnost a my jsme si jí vědomi. V našem Babycentru V zahradě již 14 let sázíme do dětiček semínka výchovy a vzdělání, štěstí a lásky. Věříme, že vyklíčí a pomohou dětem vyrůst v silné, zdravé a duševně bohaté osobnosti.