Úvodní stránka » Náš tým

Náš tým

LUCIE JIRSOVÁ, Ing.,  ředitelka (provozní záležitosti, marketing) 

Jedna ze zakladatelek Baby centra. Vystudovala stavební fakultu ČVUT, obor Vodní stavby a vodní hospodářství. Řadu let jezdila jako instruktorka na dětské sportovní tábory. Během rodičovské dovolené spolu s kolegyní Blankou Hudečkovou založila občanské sdružení Nová žena (později FamilyTime), zabývající se zlepšením situace žen na a po MD. Následně pak založily Baby centrum V Zahradě. V současné době se v Baby centru stará zejména o organizační, provozní a marketingové záležitosti. Je matkou dvou synů, kromě rodiny je jejím nejvetším koníčkem sport - jízda na kole, kolečkových bruslích a volejbal, který hrala řadu let i závodně. Ráda také chodí do divadla a na jiné kulturní akce.

Oblíbený film: Forrest Gump, Mamma Mia! Jíst, meditovat a milovat!

Oblíbený citát: Hýčkejte své vize a své sny, jako by to byly děti vaší duše, náznaky cílů, kterých nakonec dosáhnete.

BLANKA HUDEČKOVÁ, Ing.,ředitelka (finance, marketing) 

Jedna ze zakladatelek Baby centra. Ekonomické vzdělání v oboru ekonomie a marketingu. Při studiu hlídala a doučovala děti. Během prvního těhotenství spolu s kolegyní Lucií Jirsovou založila občanské sdružení Nová žena (později FamilyTime), zabývající se zlepšením situace žen na a po MD. Následně pak založily Baby centrum V Zahradě. Je maminkou dvou dětí, kromě toho dohlíží na chod BC V zahradě, založila a řídí také odnož společnosti, která připravuje děti na přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia. Miluje děti i zvířata pro jejich přirozenost.  Baví ji cizí jazyky a cestování. A musí vymýšlet stále něco nového :).

Oblíbený film: Sedm let v Tibetu

Oblíbený citát: Porovnávání je zloděj radosti.

HANA MICHALÍKOVÁ, vychovatelka

Vystudovala stavební průmyslovku, obor rekonstrukce budov a architektura. Zájem o umění a krásné věci zůstavá a různě se promítá životem. Od základní školy se věnuje práci s dětmi. Vedla taneční kroužky sportovní i turistické. Věnuje se tvoření s dětmi - výroba mýdel, svíček, sádrových odlitků, navlékání korálků, kreslení....Je maminkou dvou dcer..

Zájmy: cestování, turistika, kempování, jízda autem, rodina..."u nás je stále živo, kamarádky dcer jsou u nás na denním pořádku, stále vymýšlíme hry, výlety, tvoření, aktivity,... aby bylo všem dobře a byli spokojeni"

TEREZA VEJNAROVÁ, vychovatelka