Úvodní stránka » Náš tým

Náš tým

LUCIE JIRSOVÁ, Ing.,  ředitelka (marketing, provoz)

Jedna ze zakladatelek Baby centra. Vystudovala stavební fakultu ČVUT, obor Vodní stavby a vodní hospodářství. Řadu let jezdila jako instruktorka na dětské sportovní tábory. Během rodičovské dovolené spolu s kolegyní Blankou Hudečkovou založila občanské sdružení Nová žena (později FamilyTime), zabývající se zlepšením situace žen na a po MD. Následně pak založily Baby centrum V Zahradě. V současné době se v Baby centru stará zejména o organizační, provozní a marketingové záležitosti. Je matkou dvou synů, kromě rodiny je jejím nejvetším koníčkem sport - jízda na kole, kolečkových bruslích a volejbal, který hrala řadu let i závodně. Ráda také chodí do divadla a na jiné kulturní akce.

Oblíbený film: Forrest Gump, Mamma Mia!

Oblíbený citát: Hýčkejte své vize a své sny, jako by to byly děti vaší duše, náznaky cílů, kterých nakonec dosáhnete.

BLANKA HUDEČKOVÁ, Ing., ředitelka (HR, ekonomika)

Jedna ze zakladatelek Baby centra. Ekonomické vzdělání v oboru ekonomie a marketingu. Při studiu hlídala a doučovala děti. Během prvního těhotenství spolu s kolegyní Lucií Jirsovou založila občanské sdružení Nová žena (později FamilyTime), zabývající se zlepšením situace žen na a po MD. Následně pak založily Baby centrum V Zahradě. V současné době je doma s druhým miminkem. V baby centru se stará zejména o organizační a finanční záležitosti. Má ráda děti a zvířata pro jejich přirozenost. Baví ji cizí jazyky a cestování. A musí vymýšlet stále něco nového :).

Oblíbený film: Sedm let v Tibetu.

Oblíbený citát: Chovej se k ostatním tak, jak chceš aby se chovali k tobě.

MARIE BRŮČKOVÁ, Ing., vychovatelka, lektorka angličtiny


Na VŠE vystudovala spolu s ekonomikou také vedlejší obor učitelství, který zakončila státnicemi z pedagogiky a psychologie. Několik let vyučovala angličtinu v předškolních zařízeních i na 1.stupni ZŠ. Absolvovala několikaměsíční praxi s dětmi v Anglii. V baby centru působí od jeho založení. Je matkou 3 synů a ještě prý neřekla své poslední slovo. Je aktivní hráčkou stolního tenisu, hraje za muže v Běchovicích a velmi dobře je reprezentuje :).

KLÁRA TUPÁ, Bc., vychovatelka

Vystudovala Univerzitu Jana Amose Komenského, obor Management a řízení lidských zdrojů, při studiu na této škole také absolvovala kurzy specialní pedagogiky pro děti. Než se stala matkou dvou synů, jezdila jako vedoucí na dětské letní tábory. Ráda seznamuje děti s přírodou, která je její velká láska a s tím i spojený velký zájem o zvířata. Zajímá jí i dětská psychologie, kterou by ještě ráda studovala.

Oblíbeny citát: Co tě nezabije, to tě posílí !

Oblíbený Film: Madisonské mosty

ANNA JUNGOVÁ, vychovatelka

Momentálně studuje Vyšší odbornou školu pedagogickou ve Svatém Janu pod Skalou, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Před nástupem do Baby centra pracovala jako vychovatelka v dětském koutku, kde se starala o děti od 1,5 roku. Ještě před nástupem do dětského koutku působila jako chůva v různých rodinách. Starala se o deti ve věku 2 - 8 let. Absolvovala také odborný kurz pro chůvy pro děti od 0m+ se základy první pomoci a z tohoto kurzu má také zkoušku a certifikát. Práce s dětmi ji velmi baví a naplňuje. Ráda jezdí na bruslích, na kole, na snowboardu a na lyžích. Momentálně se věnuje také hře na klavír.

  

Kristýna Maczanová, vychovatelka

Vystudovala pedagogickou fakultu na Technické univerzitě v Liberci, obor anglický-španělský jazyk. Již při studiu, a i dlouho před ním, ji naplňovala práce s dětmi. Několik let působila jako chůva v bilingvních rodinách. Miluje také cestování, a tak dva roky žila ve Španělsku, kde jak péči o děti tak zdokonalování jazyka skloubila. Starala se o děti ve věku 0 - 8 let. Momentálně se věnuje také studiu italštiny. Ráda sportuje, vaří a tráví čas s kamarády.


EVA SOVKOVÁ, vychovatelka

Během studia střední umělecké školy začala vést jezdecké lekce a pomáhala tak do sedla i nejmenším dětem a jezdectví se stalo jejím největším koníčkem. Několik let pravidelně jezdila do Krkonoš asistovat na dětské tábory s koňskou tématikou, později pak pod záštitou neziskové organizace SYMBIO provozovala zážitkové jezdectví pro tělesně i zrakově postižené děti, kdy se zaměřovala především na psychoterapii prostřednictvím koní. Ačkoliv při studiu vysoké školy na tyto aktivity nezbývá už tolik času, ráda se jim příležitostně věnuje dodnes. Spousty času tráví i se svými dvěma malými synovci, se kterými se nikdy nenudí. S dětmi ji nejvíce baví kreativní aktivity a společné povídání. Kromě jezdectví patří mezi její koníčky i kresba, fotografie nebo plavání.

Víte že...

ZÁPIS NA 2019/2020

Zápis na nový školni rok 2019/2020 právě probíhá !!!

Příjmáme děti v průběhu celého kalendářního roku. 

Přijďte k nám do Baby centra a zeptejte se na všechno, co Vás zajímá! Děti můžete vzít s sebou:) Domluvte si individuální termín telefonicky či mailem.

CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM

Zapojili jsme se do projektu Česko čte dětem. Čteme dětem vždy alespoň 20 minut. Také zařazujeme do denního programu i větší akce, kdy si děti přinesou svoji oblíbenou knihu a z každé kousek přečteme.

Přečtěte si více

Spolupracujeme s lékárnou BENU

Aktuality

ZÁPIS NA NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

27.5.2019

Zápis na nový školni rok 2019/2020 právě probíhá !!!

Příjmáme děti I v průběhu celého kalendářního roku. 

Přijďte k nám do Baby centra a zeptejte se na všechno, co Vás zajímá! Děti můžete vzít s sebou:) Domluvte si individuální termín telefonicky či mailem.

NOVĚ!!! Fotografický příměstský tábor

12.4.2019

Fotografický tábor - určený pro starší děti cca 8 - 15 let s vlastním digitalním fotoaparátem!

Připravili jsme pro vaše děti úplně nový příměstský tábor, určený pro děti od 8 let., které baví fotografování a rády by si vyzkoušely různé styly a techniky, kterým se lze ve fotografii věnovat. Fotografovat budeme v přírodě, ale také v ateliéru, kde si vyzkoušíme práci s opravdovým živým modelem. Naučíme se také něco z teorie, abychom mohli využít
naplno všechny funkce svého fotoaparátu. Věnovat se budeme také úpravě výsledných fotografií, uděláme si fotografický výlet a na závěr uspořádáme také malou výstavu fotografií, které během celého týdne pořídíme. Vice o táborech včetně termínů naleznete zde 

Prázdninové léto - příměstské tábory pro děti 2 - 5 let

2.4.2019

Prázdninové léto v Baby Centru V zahradě - jako každý rok i letos, jsme pro vaše malé děti připravili pestrý program formou týdenních příměstských táborů. Tématy jednotlivých týdnů naleznete zde https://www.vzahrade.cz/inpage/prazdninove-leto/

archiv


SLAVÍME 15 LET !!!

 

Nechce se tomu věřit, ale letos vstupuje naše školka už do svého 15. školní roku! Děkujeme Vám, že nám stále projevujete důvěru a umožňujete nám být pro děti kamarády a zároveň i pomocníky a průvodci při získávání prvních zkušeností v kolektivu, nových znalostí a dovedností, navazování přátelství.

Od zahájení 1. září 2005 naším centrem prošlo více než 550 dětí z Újezda nad Lesy a blízkého okolí. Je to obrovská zodpovědnost a my jsme si jí vědomi. V našem Babycentru V zahradě již 15 let sázíme do dětiček semínka výchovy a vzdělání, štěstí a lásky. Věříme, že vyklíčí a pomohou dětem vyrůst v silné, zdravé a duševně bohaté osobnosti.