Úvodní stránka » Náš tým

Náš tým

LUCIE JIRSOVÁ, Ing., provozní ředitelka

Jedna ze zakladatelek Baby centra. Vystudovala stavební fakultu ČVUT, obor Vodní stavby a vodní hospodářství. Řadu let jezdila jako instruktorka na dětské sportovní tábory. Během rodičovské dovolené spolu s kolegyní Blankou Hudečkovou založila občanské sdružení Nová žena (později FamilyTime), zabývající se zlepšením situace žen na a po MD. Následně pak založily Baby centrum V Zahradě. V současné době se v Baby centru stará zejména o organizační a provozní záležitosti. Je matkou dvou synů, kromě rodiny je jejím nejvetším koníčkem sport - jízda na kole, kolečkových bruslích a volejbal, který hrala i závodně. Ráda také chodí do divadla a na jiné kulturní akce.

Oblíbený film: Forrest Gump, Mamma Mia!

Oblíbený citát: Hýčkejte své vize a své sny, jako by to byly děti vaší duše, náznaky cílů, kterých nakonec dosáhnete.

BLANKA HUDEČKOVÁ, Ing., ekonomická a marketingová ředitelka

Jedna ze zakladatelek Baby centra. Ekonomické vzdělání v oboru ekonomie a marketingu. Při studiu hlídala a doučovala děti. Během prvního těhotenství spolu s kolegyní Lucií Jirsovou založila občanské sdružení Nová žena (později FamilyTime), zabývající se zlepšením situace žen na a po MD. Následně pak založily Baby centrum V Zahradě. V současné době je doma s druhým miminkem. V baby centru se stará zejména o organizační a finanční záležitosti. Má ráda děti a zvířata pro jejich přirozenost. Baví ji cizí jazyky a cestování. A musí vymýšlet stále něco nového :).

Oblíbený film: Sedm let v Tibetu.

Oblíbený citát: Chovej se k ostatním tak, jak chceš aby se chovali k tobě.

MARIE BRŮČKOVÁ, Ing., vychovatelka, lektorka angličtiny


Na VŠE vystudovala spolu s ekonomikou také vedlejší obor učitelství, který zakončila státnicemi z pedagogiky a psychologie. Několik let vyučovala angličtinu v předškolních zařízeních i na 1.stupni ZŠ. Absolvovala několikaměsíční praxi s dětmi v Anglii. V baby centru působí od jeho založení. Je matkou 3 synů a ještě prý neřekla své poslední slovo. Je aktivní hráčkou stolního tenisu, hraje za muže v Běchovicích a velmi dobře je reprezentuje :).

KLÁRA TUPÁ, Bc., vychovatelka

Vystudovala Univerzitu Jana Amose Komenského, obor Management a řízení lidských zdrojů, při studiu na této škole také absolvovala kurzy specialní pedagogiky pro děti. Než se stala matkou dvou synů, jezdila jako vedoucí na dětské letní tábory. Ráda seznamuje děti s přírodou, která je její velká láska a s tím i spojený velký zájem o zvířata. Zajímá jí i dětská psychologie, kterou by ještě ráda studovala.

Oblíbeny citát: Co tě nezabije, to tě posílí !

Oblíbený Film: Madisonské mosty

ANNA JUNGOVÁ, vychovatelka

Momentálně studuje Vyšší odbornou školu pedagogickou ve Svatém Janu pod Skalou, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Před nástupem do Baby centra pracovala jako vychovatelka v dětském koutku, kde se starala o děti od 1,5 roku. Ještě před nástupem do dětského koutku působila jako chůva v různých rodinách. Starala se o deti ve věku 2 - 8 let. Absolvovala také odborný kurz pro chůvy pro děti od 0m+ se základy první pomoci a z tohoto kurzu má také zkoušku a certifikát. Práce s dětmi ji velmi baví a naplňuje. Ráda jezdí na bruslích, na kole, na snowboardu a na lyžích. Momentálně se věnuje také hře na klavír.

  

LUCIE DOLANSKÁ, vychovatelka

Je studentkou 3. ročníku Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy – obory český jazyk a speciální pedagogika. Pedagogickou teorii ráda doplňuje také praxí. Již dva roky pomáhá jako chůva hlídáním čtyřletého chlapečka, doučuje český jazyk či připravuje na přijímací/maturitní zkoušky. Také přes prázdniny tráví čas s dětmi jako vedoucí na letním táboře. Bez dětí by to nebylo ono! :)
Svůj volný čas tráví ráda po boku své rodiny, přítele a své psí kamarádky Jessy. Kromě svých blízkých ráda cestuje, navštěvuje hokejové či fotbalové zápasy a čte. 

Oblíbené motto: „Věř, běž a dokážeš!“

Oblíbený film: animované filmy

 

EVA SOVKOVÁ, vychovatelka

Během studia střední umělecké školy začala vést jezdecké lekce a pomáhala tak do sedla i nejmenším dětem a jezdectví se stalo jejím největším koníčkem. Několik let pravidelně jezdila do Krkonoš asistovat na dětské tábory s koňskou tématikou, později pak pod záštitou neziskové organizace SYMBIO provozovala zážitkové jezdectví pro tělesně i zrakově postižené děti, kdy se zaměřovala především na psychoterapii prostřednictvím koní. Ačkoliv při studiu vysoké školy na tyto aktivity nezbývá už tolik času, ráda se jim příležitostně věnuje dodnes. Spousty času tráví i se svými dvěma malými synovci, se kterými se nikdy nenudí. S dětmi ji nejvíce baví kreativní aktivity a společné povídání. Kromě jezdectví patří mezi její koníčky i kresba, fotografie nebo plavání.

Víte že...

ZÁPIS NA 2018/2019

Zápis na nový školni rok 2018/2019 stále probíhá !!!

Příjmáme děti v průběhu celého kalendářního roku. 

Přijďte k nám do Baby centra a zeptejte se na všechno, co Vás zajímá! Děti můžete vzít s sebou:) Domluvte si individuální termín telefonicky či mailem.

CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM

Zapojili jsme se do projektu Česko čte dětem. Čteme dětem vždy alespoň 20 minut. Také zařazujeme do denního programu i větší akce, kdy si děti přinesou svoji oblíbenou knihu a z každé kousek přečteme.

Přečtěte si více

Aktuality

Vítejte v novém škoolním rocee 2018/2019

7.9.2018

Prázdniny jsou úspěšně za námi, prožili jsme je nejen s malými dětmi v naší školičce, ale také s většími školními dětmi na příměstských táborech. A nyní se pojďme společně vrhnout do nového školního roku 2018/2019. Těšíme se na šechny malé holčičky i chlapečky, kteří se chtěji naučit nové věci a zároveň potkat nové kamarády.

25. 4. 2018 - školka zavřená

18.4.2018

25. 4. 2018 bude z důvodu hromadné odstávky vody školka uzavřena. Děkujeme za pochopení

Prázninové léto pro děti 2 - 5 let

2.4.2018

Jako každé léto, jsme i letos pro malé děti připravili tématiské týdny v období letních prázdnin. Více informací včetně jednotlivých témat naleznete zde. Fotografie z minulych ročníků si můžete prohlédnout na této stránce. Registrovat se můžete již nyní tel. či emailem (viz kontakty)

archiv


SLAVÍME 14 LET !!!

 

Nechce se tomu věřit, ale letos vstupuje naše školka už do svého 14. školní roku! Děkujeme Vám, že nám stále projevujete důvěru a umožňujete nám být pro děti kamarády a zároveň i pomocníky a průvodci při získávání prvních zkušeností v kolektivu, nových znalostí a dovedností, navazování přátelství.

Od zahájení 1. září 2005 naším centrem prošlo více než 500 dětí z Újezda nad Lesy a blízkého okolí. Je to obrovská zodpovědnost a my jsme si jí vědomi. V našem Babycentru V zahradě již 14 let sázíme do dětiček semínka výchovy a vzdělání, štěstí a lásky. Věříme, že vyklíčí a pomohou dětem vyrůst v silné, zdravé a duševně bohaté osobnosti.