Úvodní stránka » Aktuality

Aktuality

Jak koťátko zapomnělo mňoukat

Ne děti, nebojte se, žádné koťátko mňoukat nezapomnělo, to k nám jen přijelo naše oblíbené divadélko. Děti, které dorazily, se výborně bavily, protože jako vždy nebyla nouze o písničky ani zábavu:-)

10. 11. 2015 | Rubrika: Aktuality

Říjen byl ve znamení barev

Po seznamovacím září nás říjen s podtitulem podzimní hrátky vytáhl do podzimní přírody. A že se letos skutečně krásně vybarvil:-) A proto jsme se barvičkám věnovali intenzivně. Zaměřili jsme se i na poznávání ovoce a zeleniny, a také jsme se leccos dozvěděli o tom, jak si chránit zdraví před různými bacily, které na nás v tomto období můžou útočit. A jelikož už víme, že pro utužování zdaví je důležitý sport, věnovali jsme se mu ve zvýšené míře a své dovednosti pak vyzkoušeli při Barevné olympiádě. A barvami hýřil i lehce strašidelný Halloween:-) A pro rozptýlení nejen pánů kluků jsme se v říjnu svezli i opravdickým bagrem. Ale ted' už se těšíme na všechno, co na nás čeká v listopadu.

2. 11. 2015 | Rubrika: Aktuality

Máme rádi ovoce!

Začal už opravdový podzim a abychom zůstali zdraví, potřebujeme hodně vitamínů. A že jsou vitamíny v ovoci a zelenině, to ví přece každé malé dítě:-)) Minimálně ty z naší školičky. Seznamujeme se s různými více či méně známými druhy a dneska jsme měli možnost je i ochutnat. Děkujeme všem rodičům, kteří nás zásobili, a umožnili nám tak vyrobit si opravdový multivitamínový džusík. A že nám to chutnalo je snad každému jasné:-)) Fotky z akce ve fotogalerii

8. 10. 2015 | Rubrika: Aktuality

Výlet za lesními skřítky

Milé děti, 

je tu podzim, padá listí, a to je to pravé pro malé lesní skřítky. Myslíte, že neexistují? Tak uvidíme, každopádně je zkusíme hledat. A pokud žádného zítra nenajdeme, alespoň jim postavíme domečky a třeba se v některém nějakému skřítkovi zalíbí:-) Tak už zítra! teplé oblečení a pohodlné botičky na sebe.

6. 10. 2015 | Rubrika: Aktuality

28.9.2015 je zavřeno

Vážení rodiče, upozorňujeme Vás, že v pondělí 28.9.2015 je z důvodu státního svátku zavřeno i naše Babycentrum V zahradě

25. 9. 2015 | Rubrika: Aktuality

30.9. je u nás DRAKIÁDA

Milé děti,

příští týden si ve školce vyrobíme draky a ve středu dopoledne je půjdeme vyzkoušet na blízkou louku. Pokud doma draka máte, můžete si ho vzít s sebou a vyzkoušíme, který poletí nejvýš:-) Těšíme se!

25. 9. 2015 | Rubrika: Aktuality

Kroužky na 1.pololetí

I v tomto pololetí nabízíme dětem odpolední zájmové kroužky, přesný rozvrh naleznete v sekci Odpolední kroužky. Pro děti s celodenní docházkou v daný den zdarma.

15. 9. 2015 | Rubrika: Aktuality

Nový plán akcí září - prosinec

Výlet za skřítky, svezení bagrem, karneval, divadélko, Mikuláš a spousta dalších akcí čeká naše děti ještě v tomto kalendářním roce roce. Detailní informace najdete v Plánu akcí

15. 9. 2015 | Rubrika: Aktuality

Velká plavba začíná

AHÓJ děti, už příští pondělí začíná naše velká plavba kolem světa! Poté, co si vyrobíme loď a obstaráme vše, co správní námořníci k plavbě potřebují, vydáme se do všech světadílů, abychom poznali jejich obyvatele, zvířata, zvyky, typická jídla a zažili spoustu legrace a dobrodružství. Tak nezapomeňte - pruhovaná trika, pistole (samozřejmě vodní) k boji proti pirátům a plavba začíná. A abychom si na konci prázdnin vzpomněli, kde jsme byli a co jsme tam zažili, budem všechno zaznamenávat na mapu a psát do lodního deníku. PLAVBĚ ZDAR!

22. 6. 2015 | Rubrika: Aktuality

Jsme 3. v Praze!:-)

Babycentrum V zahradě se umístilo na 3.místě v Žebříčku nejlépe hodnocených soukromých mateřských škol v Praze za rok 2014. DĚKUJEME!

14. 1. 2015 | Rubrika: Aktuality

Závěrečná besídka

Milí rodiče i prarodiče, nezapomeňte že již zítra se sejdeme v 15.30 na zahradě školky, aby Vám Vaše dětičky předvedly, co se u nás za rok naučily:-) Doufejte s námi, že nás počasí jako každý rok podrží, a přijďte podpořit svoje ratolesti. Cukrářské či jiné chutné výtvory maminek vítány:-)

15. 6. 2015 | Rubrika: Aktuality

Slavili jsme den dětí:-)

Jak lépe slavit den dětí než tím, co mají děti rády? A tak jsme se jich rovnou zeptaly... "rád/a si hraju, běhám, jím, mám rád/a zvířátka, směju se... takže jsme vzali od každého něco a výsledek se snad podařil:-))

1. 6. 2015 | Rubrika: Aktuality

Zveme Vás na nedělní sportovní odpoledne pro rodiče s dětmi!

Začátek: 15:00
Start a cíl: Babycentrum V zahradě
Trasa: 3,33km:-) - bude značena fáborky
S sebou: kola, kočárky, koloběžky, odrážedla ... nebo pěšky Nezapomeňte: batůžek s pitím, dobrou obuv, nastříkat se proti klíšťatum (i když do žádneho houští Vás nepošleme:-)
Čeká Vás cesta s několika kontrolami, na kterých děti prokážou svou zdatnost i nabyté znalosti. Samozřejmě starší sourozenci a rodiče můžou trochu pomáhat:-)) Za každou zvládnutou kontrolu ziskáte razítko a v cíli pak čeká malá odměna a pamětní diplom.
Pro účastníky bude připraveno malé pohoštění, případné vlastní výtvory vítány:-) Těšíme se:-)

22. 5. 2015 | Rubrika: Aktuality

Čarodejnická noc v BC

Všichni odvážní kluci a holčičky pozor! Poslední dubnový den přilétají čarodejnice a my si na ně ve školce počíháme. Sejdeme se v 18.00 a čeká nás spousta her, soutěží, hledání pokladu, čarodějnického kuchtění i tajemné pohádky před spinkáním. Ale bát se určitě nebudeme:-)) Masky s sebou!

9. 4. 2015 | Rubrika: Aktuality

Beseda s Editou Plickovou

Všechny děti a případně i rodiče zveme na besedu s ilustrátorkou dětských knížek paní Editou Plickovou, která proběhne ve středu 8.4. dopoledne v BC v rámci projektu Celé Česko čte dětem. Nezapomeňte přinést knížky s ilustracemi této milé dámy k jejich podpisu:-)

1. 4. 2015 | Rubrika: Aktuality

Prázdniny v BC

Prázdniny se blíží a děti už se na ně moc těší! A my taky:-) Připravili jsme jako vždy program pro malé i pro starší kamarády. Nejmenší děti vyplují na dobrodružnou plavbu kolem světa a cestou poznají různé země, zvyky, ale zažijí i mnohá dobrodružství. Pro všechny, kdo si koupí prázdninovou permanentku do konce května platí 10% sleva!!! Větší děti se můžou zúčastnit některých z připravovaných tématických příměstských táborů (zálesák, geocashing, chytré hlavičky, detektiv vrťapka). Těšíme se!

27. 5. 2015 | Rubrika: Aktuality

Blíží se velikonoce...

Takže pomlázky máme, barevná vajíčka, napečené jidáše, nazdobené perníčky, koledy umíme, víme jak zařídit, aby nás vyšlehání nebolelo... takže už jen aby to počasí se umoudřilo a Velikonoce můžou přijít:-)

1. 4. 2015 | Rubrika: Aktuality

Bylo u nás divadlo

Blíží se velikonoce a tak je třeba připomenout si tradice, které se k nim vážou. A právě proto nás navštívily známé pohádkové postavičky Káťa a Škubánek! Vysvětlili nám, jak se dělá pomlázka, jak si ochránit zadní část těla proti vyšlehání, proč se peče a jak se jí mazanec a společně jsme i Kátě pomohli ozdobit vajíčka. A že u toho byla spousta legrace je patrné z fotek:-)

19. 3. 2015 | Rubrika: Aktuality

Kroužky na 2. pololetí

Od 16.2. mohou děti opět navštěvovat oblíbené kroužky. A kromě již stálých pohybovek, rytmiky a angličtinky nabízíme také NOVINKY! Chytré hlavičky, při kterých budou děti rozvíjet svou inteligenci, Šikovné ručičky pro nácvik grafomotoriky a v pátek Zumba pro nejmenší prostě pro radost z hudby a pohybu. Těšíme se!:)

9. 2. 2015 | Rubrika: Aktuality

Masopustní průvod

Už v úterý vyráží náš masopustní průvod do ulic:-) Během Masopustu se lidé pořádně najedli, protože pak je čekal 40denní půst. My sice v následujících dnech hladovět nebudeme, ale i tak Masopust začneme rautíkem:-) A přesně v půl 10 vyrazí do ulic průvod masek - vždycky se těšíme, co vy, maminky, vymyslíte:-)) 

14. 2. 2015 | Rubrika: Aktuality

Výlet do lesa za zvířátky

Tak jsme se dočkali konečně také trochy sněhu a mrazu:-) Pro děti je to radost ze zimy, pro zvířátka v přírodě starost o obživu. Proto ve středu půjdeme do lesa a trochu jim s tím pomůžeme:-) Z domova můžete přinést lojové koule, semínka, oříšky, kaštany, žaludy, ovoce, zeleninu,... 

9. 2. 2015 | Rubrika: Aktuality

Zimní olympiáda

I když účast na naší zimní olympiádě byla z důvodu viróz letos slabší a ani počasí nám příliš nepomohla, s dětmi které dorazily jsme si zasoutěžili. A v duchu hesla není důležité zvítězit ale zúčastnit se, jsme si s kamarády udělali překážkovou dráhu a všichni jsme se zúčastnili jejího zdolávání. Věříme že si to v létě na dalším olympijském klání vynahradíme!

20. 1. 2015 | Rubrika: Aktuality

Pyžamkový den

Tuto středu se rodiče po ránu nemuseli zdržovat převlékáním svých dětiček - ve školce byl totiž pyžamkový den! Děti si zacvičily s polštářky, pak si jeden také vymalovaly, následovala promenáda v pyžamkách a představení oblíbeného plyšáčka a nakonec i malá diskotéka. K tomu raut s dobrůtkami (samozřejmě zdravými) no a po obědě pohádka - taky byste si to s dětmi vyměnili?:-) Fotografie jako vždy ve fotogalerii

12. 1. 2015 | Rubrika: Aktuality

Nový plán akcí leden - červen

Co naše děti čeká v tomto půlroce? Hned v lednu se můžeme těšit na Pyžamkový den, zimní olympiádu a taky krmení zvířátek z lesa. Plán akcí na http://www.vzahrade.cz/inpage/plan-akci/

11. 1. 2015 | Rubrika: Aktuality

Byl u nás Mikuláš

I do naší školičky zavítal v pátek Mikuláš se svou skupinou. Když ale slyšeli a viděli, jak krásnou si děti připravily besídku, dojatý byl i čert. Jelikož k nám chodí samé hodné děti, nejen že si od nás čerti nikoho neodnesli, ale naopak nám přinesli spoustu dobrůtek. A děti se s nimi dokonce i chtěly vyfotit:-)

10. 12. 2014 | Rubrika: Aktuality

Charitativní sbírka pro Klokánek

Jako každoročně pořádáme sbírku oblečení, hraček a dalších potřeb pro děti ze štěrboholského Klokánku. Kdo má zájem, může nám věci dovézt do školky do 17.12. a pokud bude mít čas, přijít v tento den i na čaj o páté. Vzorky cukroví vítány:-)

10. 12. 2014 | Rubrika: Aktuality

Vánoční noc v BC

Nejen naše stávající děti, ale i ty, kteří k nám chodily v minulých letech, zveme jako každoročně na vánoční noc ve školce. V pátek 18.12. nás čeká slavnostní večeře, stromeček, koledy, zvyky, pohádka. Rodiče si děti mohou vyzvednout druhý den po snídani kolem 10. Věříme, že si to užijí nejen děti, ale chvilku klidu v předvánočním shonu ocení i rodiče:-)

10. 12. 2014 | Rubrika: Aktuality

Přijde k nám Mikuláš

Tak už je tady prosinec! A to jsou hlavně Vánoce:-) Ale předtím ještě do školky zavítá Mikuláš a vezme i čerta a andílka. Ale nebojte, máme tu jen samé hodné děti tak přijde i hodný čert.

2. 12. 2014 | Rubrika: Aktuality

Máme nový web

U příležitosti  10. výročí existence naší újezdské školičky jsme pro Vás připravili mj. nové, barevné a věříme, že i přehledné, www stránky.

25. 11. 2014 | Rubrika: Aktuality

Bylo u nás divadlo

I když naše děti už milují jiné pohádky než my, ty klasické nikdy neomrzí. A mezi ně počítáme i ty O pejskovi a kočičce.

4. 11. 2014 | Rubrika: Aktuality

Halloween se blíží!

Nezapomeňte vzít na sebe v pátek 31.10. strašidelný kostýmek a přijít s námi vesele oslavit Halloween :-)

29. 10. 2014 | Rubrika: Aktuality

Malí bagristi

Asi sen každého kluka...řídit ten obrovský stroj. Sny se mají plnit, tak jsme k nám tentokrát pozvali BAGR:-)

22. 10. 2014 | Rubrika: Aktuality

Přijela pouť!

15. 10. 2014 | Rubrika: Aktuality

28.10. je BC zavrene!

13. 10. 2014 | Rubrika: Aktuality

ZÁPIS NA 2020/2021

Zápis na nový školni rok 2020/2021 právě probíhá !!!

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 
10. 10. 2020 od 10 do 13 HOD.

Přijďte k nám do Mateřské školky Andělská a zeptejte se na všechno, co Vás zajímá! Děti můžete vzít s sebou:)

Pokud se Vám termíny nehodí, domluvte si individuální termín telefonicky či mailem.

Aktuality

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2020 PRO DĚTI 5-12 LET

19. 1. 2020

Více informací  zde

PRÁZDNINOVÉ LÉTO VE ŠKOLCE pro děti 2 - 6 let

20. 6. 2020

Jako každé prázdniny i letos jsme pro naše nejmenší děti připravili pestrý program. 

Docházku na prázdniny si zvolte dle Vašich potřeb: 

1. celotýdenní docházka dle jednotlivých tématických týdnu (program zde)
2. podle zvolených počtů vstupů na daný měsíc (ceník zde)
3. jednorázově vstupy 650/750/850 Kč

archív