Úvodní stránka » Příměstské tábory pro školní děti

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2019 PRO DĚTI 5-12 LET

POJĎTE S NÁMI PROŽÍT OPĚT ÚŽASNÁ DOBRODRUŽSTVÍ!!!

Připravujeme pro Vaše děti další ročník příměstských táborů, při kterých se děti vydovádí v blízkém lese a načerpají mnoho nových zkušeností a znalostí. Tábory jsou určeny pro malé i větší dobrodruhy s kladným vztahem k přírodě. O zajímavý program se postarají zkušení vedoucí se vzděláním v oboru volnočasových aktivit. Fotografie z minulych ročníků naleznete zde

 

8. 7. - 12. 7.     

Zálesák I. (7- 12 let)

(poslední 1 místo!)

15. 7 . - 19. 7.

Letní umělecká dílna (5- 12let)

22. 7. - 26. 7.

Robinsonův ostrov (5- 12let) (zrušeno!)

29. 7. - 2. 8. 

Harry Potter (5- 12let)

(OBSAZENO!)

5. 8. - 9. 8. 

Zálesák II. (7- 12 let) 

(OBSAZENO!)

12. 8. - 16. 8.

Pirátský tábor (5- 12let) 

19. 8. - 23. 8.

Pravěk (5- 12let)

Místo:       Praha - Újezd nad Lesy, zahrada a přilehlé prostory ZŠ Masarykova, Klánovický les

Termín:     8.00 – 17.00 hodin

Počet:       max. 20 dětí

Cena:        2350,- Kč (Fotografický tábor 2950,- Kč)

V ceně je zahrnuto: celodenní program, oběd, pitný režim, odborný dozor, materiály, odměny, pojištění 

Rezervaci proveďte na e-mail skolka@vzahrade.cz

POPIS JEDNOTLIVÝCH TÁBORŮ:

Zálesák

Cílem tábora je rozvoj dovedností z oblasti přírodních, tábornických a rukodělných aktivit. Je určený samostatným, tvořivým, zvídavým dětem, které jsou rády v přírodě. Malí zálesáci budou prostřednictvím her vedeni ke zdravé rivalitě i ke spolupráci a pomoci druhým.

 
LETNÍ UMĚLECKÁ DÍLKA

Tábor je určen pro všechny děti  se zájmem o různé výtvarné či rukodělné techniky. Děti si během pobytu vyzkouší a naučí hned několik uměleckých technik, budou tvořit samostatně i skupinově. Samozřejmě si také zasportujeme a zahrajeme různé hry. Na závěr se uskuteční velká vernisáž s výstavou všech děl se slavnostním rautem.

Robinsonův ostrov

Dobrodružný týden strávený na pomyslném pustém ostrově. Budeme společně plnit množství obtížných i méně obtížných ůkolů, nebude chybět i kmenová rada a dovednostní i sportovní výzvy, hledání imunit i jiných pokladů. Možná nás navštíví i skuteční Robinsoni :-)

Pirátský tábor

Pojďte se s námi vydat na dobrodružný Ostrov pokladů! Při dobrodružné cestě se budeme zdokonalovat v námořnických dovednostech (hledání a skládání mapy, vázání uzlů, chytání ryb, (sportovní) zápolení se soupeřem, příprava pirátského pokrmu aj.…) Odměnou bude dosažená hodnost a nalezení pirátského pokladu.

Harry Potter

Tábor ocení zejména děti, které mají rády knihy a filmy o Harry Potterovi. Nachvíli se ocitneme ve světě čat a kouzel. Uvaříme si i různé lektvary, naučíme se hrát famfrpál či zabojovat s černou magii...

Cesta do pravěku

Vydejte se s námi na týdenní cestu do pravěku, čeká nás dobrodružství, sportování, hry v přírodě, setkání s pračlověkem, mamutem či dinosaurem :-)

Fotografický tábor - určený pro starší děti cca 8 - 15 let s vlastním digitalním fotoaparátem!

Fotografický tábor je určen všem dětem, které baví fotografování a rády by si vyzkoušely různé styly a techniky, kterým se lze ve fotografii věnovat.
Fotografovat budeme v přírodě, ale také v ateliéru, kde si vyzkoušíme práci s opravdovým živým modelem. Naučíme se také něco z teorie, abychom mohli využít
naplno všechny funkce svého fotoaparátu. Věnovat se budeme také úpravě výsledných fotografií, uděláme si fotografický výlet a na závěr uspořádáme také malou výstavu fotografií, které během celého týdne pořídíme. 
Čemu se budeme ve fotografii věnovat? portrét, krajina, fotografování zvířat, makro fotografie, sportovní fotografie, fotografování s dlouhou expozicí, reportáž, postprodukce a
mnoho dalšího
Co s sebou?
Děti by s sebou měly mít vlastní digitální fotoaparát. Nemusí se jednat o zrcadlovku, fotografovat můžeme i s kompaktem.
Tábor bude probíhat v Újezdě nad Lesy a okolí, možná se vydáme i na větší výlet :-)
Cena tábora: 2950,- (v ceně jsou obědy, pitný režim po celý den, materiál, odborný personál)

 

Víte že...

ZÁPIS NA 2019/2020

Zápis na nový školni rok 2019/2020 právě probíhá !!!

Příjmáme děti v průběhu celého kalendářního roku. 

Přijďte k nám do Baby centra a zeptejte se na všechno, co Vás zajímá! Děti můžete vzít s sebou:) Domluvte si individuální termín telefonicky či mailem.

CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM

Zapojili jsme se do projektu Česko čte dětem. Čteme dětem vždy alespoň 20 minut. Také zařazujeme do denního programu i větší akce, kdy si děti přinesou svoji oblíbenou knihu a z každé kousek přečteme.

Přečtěte si více

Spolupracujeme s lékárnou BENU

Aktuality

SPANÍ VE ŠKOLCE aneb Když rodiče mají volno :-)

27.9.2019

Máte chuť mít s partnerem zase jednou čas jen sami na sebe a nevíte, co s dětmi? A co takhle zajistit jim zábavný program a mít jistotu, že je o ně dobře postaráno? Páteční spaní ve školce... třeba na téma Halloween, Harry Potter, Pirátský poklad nebo Noc na zámku? Připravili jsme pro vás do konce roku tyto možné termíny (pátky) 11.10., 18.10., 25.10., 8.11., 15.11., 29. 11., 13.12. , cena za noc 490,- Kč. Témata jednotlivých nocí naleznete zde
Přihlašte své děti na vybraný datum a večer zde

Narozeninové oslavy v BC V zahradě

26.9.2019

Užijte si oslavu Vašeho dítěte! Nabízíme uspořádání narozeninové párty Vašeho dítěte na klíč v prostorách BC V zahradě. Po individuální dohodě můžeme navrhnout námět, zajistíme návrh a distribuci pozvánek, organizaci celé párty, vedení programu, zajištění kvalitního dortu za bezkonkurenční cenu a odborný dohled Vašich dětí a jejich kamarádů. Možné je i přespání v BC! Profesionální tým pro děti připraví zajímavý program podle výběru. Pokud si nevyberete z připravených tematických programů můžeme společně vymyslet jiný zajímavý dle Vašich představ - fantazii se meze nekladou:-)  Více informaci zde

Králíčci ve školce

11.9.2019

Vítáme nové přírůstky do naší školkové rodinky:-)) Každé ráno nás vítají tihle dva rozkošní zakrslí králíčci, které máme nejen pro radost, ale aby se děti také naučily se o své 4nohé kamarády starat. Přijďte se také podívat :-)

archiv


SLAVÍME 15 LET !!!

 

Nechce se tomu věřit, ale letos vstupuje naše školka už do svého 15. školní roku! Děkujeme Vám, že nám stále projevujete důvěru a umožňujete nám být pro děti kamarády a zároveň i pomocníky a průvodci při získávání prvních zkušeností v kolektivu, nových znalostí a dovedností, navazování přátelství.

Od zahájení 1. září 2005 naším centrem prošlo více než 550 dětí z Újezda nad Lesy a blízkého okolí. Je to obrovská zodpovědnost a my jsme si jí vědomi. V našem Babycentru V zahradě již 15 let sázíme do dětiček semínka výchovy a vzdělání, štěstí a lásky. Věříme, že vyklíčí a pomohou dětem vyrůst v silné, zdravé a duševně bohaté osobnosti.