Úvodní stránka » Příměstské tábory pro školní děti

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2019 PRO DĚTI 5-12 LET

POJĎTE S NÁMI PROŽÍT OPĚT ÚŽASNÁ DOBRODRUŽSTVÍ!!!

Připravujeme pro Vaše děti další ročník příměstských táborů, při kterých se děti vydovádí v blízkém lese a načerpají mnoho nových zkušeností a znalostí. Tábory jsou určeny pro malé i větší dobrodruhy s kladným vztahem k přírodě. O zajímavý program se postarají zkušení vedoucí se vzděláním v oboru volnočasových aktivit. Fotografie z minulych ročníků naleznete zde

 

8. 7. - 12. 7.     

Zálesák I. (7- 12 let)

(poslední 1 místo!)

15. 7 . - 19. 7.

Letní umělecká dílna (5- 12let)

22. 7. - 26. 7.

Robinsonův ostrov (5- 12let) (zrušeno!)

29. 7. - 2. 8. 

Harry Potter (5- 12let)

(OBSAZENO!)

5. 8. - 9. 8. 

Zálesák II. (7- 12 let) 

(OBSAZENO!)

12. 8. - 16. 8.

Pirátský tábor (5- 12let) 

19. 8. - 23. 8.

Pravěk (5- 12let)

Místo:       Praha - Újezd nad Lesy, zahrada a přilehlé prostory ZŠ Masarykova, Klánovický les

Termín:     8.00 – 17.00 hodin

Počet:       max. 20 dětí

Cena:        2350,- Kč (Fotografický tábor 2950,- Kč)

V ceně je zahrnuto: celodenní program, oběd, pitný režim, odborný dozor, materiály, odměny, pojištění 

Rezervaci proveďte na e-mail skolka@vzahrade.cz

POPIS JEDNOTLIVÝCH TÁBORŮ:

Zálesák

Cílem tábora je rozvoj dovedností z oblasti přírodních, tábornických a rukodělných aktivit. Je určený samostatným, tvořivým, zvídavým dětem, které jsou rády v přírodě. Malí zálesáci budou prostřednictvím her vedeni ke zdravé rivalitě i ke spolupráci a pomoci druhým.

 
LETNÍ UMĚLECKÁ DÍLKA

Tábor je určen pro všechny děti  se zájmem o různé výtvarné či rukodělné techniky. Děti si během pobytu vyzkouší a naučí hned několik uměleckých technik, budou tvořit samostatně i skupinově. Samozřejmě si také zasportujeme a zahrajeme různé hry. Na závěr se uskuteční velká vernisáž s výstavou všech děl se slavnostním rautem.

Robinsonův ostrov

Dobrodružný týden strávený na pomyslném pustém ostrově. Budeme společně plnit množství obtížných i méně obtížných ůkolů, nebude chybět i kmenová rada a dovednostní i sportovní výzvy, hledání imunit i jiných pokladů. Možná nás navštíví i skuteční Robinsoni :-)

Pirátský tábor

Pojďte se s námi vydat na dobrodružný Ostrov pokladů! Při dobrodružné cestě se budeme zdokonalovat v námořnických dovednostech (hledání a skládání mapy, vázání uzlů, chytání ryb, (sportovní) zápolení se soupeřem, příprava pirátského pokrmu aj.…) Odměnou bude dosažená hodnost a nalezení pirátského pokladu.

Harry Potter

Tábor ocení zejména děti, které mají rády knihy a filmy o Harry Potterovi. Nachvíli se ocitneme ve světě čat a kouzel. Uvaříme si i různé lektvary, naučíme se hrát famfrpál či zabojovat s černou magii...

Cesta do pravěku

Vydejte se s námi na týdenní cestu do pravěku, čeká nás dobrodružství, sportování, hry v přírodě, setkání s pračlověkem, mamutem či dinosaurem :-)

Fotografický tábor - určený pro starší děti cca 8 - 15 let s vlastním digitalním fotoaparátem!

Fotografický tábor je určen všem dětem, které baví fotografování a rády by si vyzkoušely různé styly a techniky, kterým se lze ve fotografii věnovat.
Fotografovat budeme v přírodě, ale také v ateliéru, kde si vyzkoušíme práci s opravdovým živým modelem. Naučíme se také něco z teorie, abychom mohli využít
naplno všechny funkce svého fotoaparátu. Věnovat se budeme také úpravě výsledných fotografií, uděláme si fotografický výlet a na závěr uspořádáme také malou výstavu fotografií, které během celého týdne pořídíme. 
Čemu se budeme ve fotografii věnovat? portrét, krajina, fotografování zvířat, makro fotografie, sportovní fotografie, fotografování s dlouhou expozicí, reportáž, postprodukce a
mnoho dalšího
Co s sebou?
Děti by s sebou měly mít vlastní digitální fotoaparát. Nemusí se jednat o zrcadlovku, fotografovat můžeme i s kompaktem.
Tábor bude probíhat v Újezdě nad Lesy a okolí, možná se vydáme i na větší výlet :-)
Cena tábora: 2950,- (v ceně jsou obědy, pitný režim po celý den, materiál, odborný personál)

 

Víte že...

ZÁPIS NA 2019/2020

Zápis na nový školni rok 2019/2020 právě probíhá !!!

Příjmáme děti v průběhu celého kalendářního roku. 

Přijďte k nám do Baby centra a zeptejte se na všechno, co Vás zajímá! Děti můžete vzít s sebou:) Domluvte si individuální termín telefonicky či mailem.

CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM

Zapojili jsme se do projektu Česko čte dětem. Čteme dětem vždy alespoň 20 minut. Také zařazujeme do denního programu i větší akce, kdy si děti přinesou svoji oblíbenou knihu a z každé kousek přečteme.

Přečtěte si více

Spolupracujeme s lékárnou BENU

Aktuality

ZÁPIS NA NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

27.5.2019

Zápis na nový školni rok 2019/2020 právě probíhá !!!

Příjmáme děti I v průběhu celého kalendářního roku. 

Přijďte k nám do Baby centra a zeptejte se na všechno, co Vás zajímá! Děti můžete vzít s sebou:) Domluvte si individuální termín telefonicky či mailem.

NOVĚ!!! Fotografický příměstský tábor

12.4.2019

Fotografický tábor - určený pro starší děti cca 8 - 15 let s vlastním digitalním fotoaparátem!

Připravili jsme pro vaše děti úplně nový příměstský tábor, určený pro děti od 8 let., které baví fotografování a rády by si vyzkoušely různé styly a techniky, kterým se lze ve fotografii věnovat. Fotografovat budeme v přírodě, ale také v ateliéru, kde si vyzkoušíme práci s opravdovým živým modelem. Naučíme se také něco z teorie, abychom mohli využít
naplno všechny funkce svého fotoaparátu. Věnovat se budeme také úpravě výsledných fotografií, uděláme si fotografický výlet a na závěr uspořádáme také malou výstavu fotografií, které během celého týdne pořídíme. Vice o táborech včetně termínů naleznete zde 

Prázdninové léto - příměstské tábory pro děti 2 - 5 let

2.4.2019

Prázdninové léto v Baby Centru V zahradě - jako každý rok i letos, jsme pro vaše malé děti připravili pestrý program formou týdenních příměstských táborů. Tématy jednotlivých týdnů naleznete zde https://www.vzahrade.cz/inpage/prazdninove-leto/

archiv


SLAVÍME 15 LET !!!

 

Nechce se tomu věřit, ale letos vstupuje naše školka už do svého 15. školní roku! Děkujeme Vám, že nám stále projevujete důvěru a umožňujete nám být pro děti kamarády a zároveň i pomocníky a průvodci při získávání prvních zkušeností v kolektivu, nových znalostí a dovedností, navazování přátelství.

Od zahájení 1. září 2005 naším centrem prošlo více než 550 dětí z Újezda nad Lesy a blízkého okolí. Je to obrovská zodpovědnost a my jsme si jí vědomi. V našem Babycentru V zahradě již 15 let sázíme do dětiček semínka výchovy a vzdělání, štěstí a lásky. Věříme, že vyklíčí a pomohou dětem vyrůst v silné, zdravé a duševně bohaté osobnosti.